BOBREK. Z Wisły wyłowiono zwłoki zaginionego 17-latka

20 kwietnia 2019 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Dzisiaj około godziny 11.00 dzielnicowy z Komisariatu Policji w Chełmku, penetrując brzeg Wisły w Bobrku zauważył wystające z powierzchni wody ludzkie zwłoki. Na miejsce wezwano strażaków.

Już po wstępnych oględzinach zwłok przez policjantów przypuszczano, że jest to poszukiwany od dwóch tygodni 17-latek. Przypuszczenia te potwierdziła rodzina, która na miejscu rozpoznała nastolatka.

Poszukiwania Daniela P. trwały od nocy z 7 na 8 kwietnia. W poniedziałek 8 kwietnia, pod mostem Niepodległości znaleziono plecak oraz buty nastolatka. Prokurator zlecił zabezpieczyć ciało do sekcji zwłok.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Bes, 20.04.2019 20:11
Współczuję rodzinie. Kolejny nastolatek w ten sposób ginie. Ogromny żal i smutek.
hotin, 20.04.2019 16:49
Brawo Policja.