BOBREK. Zaginął 17-letni Daniel Piekarz. Policja prowadzi poszukiwania

08 kwietnia 2019 Autor: sz
17-letni Daniel Piekarz. Fot. KPP Oświęcim

17-letni Daniel Piekarz. Fot. KPP Oświęcim

Policjanci z Chełmka poszukują 17-letniego mieszkańca Bobrka. Daniel Piekarz wyszedł z domu w niedzielę i do tej pory nie wrócił. Nastolatek nie nawiązał też kontaktu z rodziną i nie jest znane jego aktualne miejsce pobytu. Ostatni raz widziany był na ulicy Lipowej.

Zaginiony Daniel Piekarz ma około 176-180 cm wzrostu i jasne oczy. W momencie wyjścia z domu miał na sobie ciemną bluzę sportową z kapturem, ciemne spodnie dżinsowe oraz sportowe obuwie koloru niebieskiego. Posiadał ze sobą plecak.

-Każdy kto wie, gdzie może znajdować się Daniel Piekarz proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji lub kontakt telefoniczny pod numer telefonu 997 lub 112 – apeluje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy