BOBREK. Złote laury na sołeckich dożynkach dla uzdolnionych młodych dam

24 sierpnia 2016 Autor: sza

Święto plonów w Bobrku było także okazją do nagrodzenia najbardziej uzdolnionych uczniów Samorządowego Zespołu Szkół w tym sołectwie. Rokrocznie nagrody wręcza Adam Łoziński, właściciel miejscowej firmy transportowej. W tym roku kapituła przyznała dwa „Złoty Laury”. Otrzymały je Patrycja Darecka i Karolina Paździora.

Fot. Paweł Waligóra

Fot. Paweł Waligóra

Patrycja Darecka została wyróżniona za szczególne, indywidualne osiągnięcia w nauce na szczeblu wojewódzkim.

 

Z kolei Karolina Paździora za wybitne osiągnięcia artystyczne na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.

 

- Karolina jest także członkiem Młodzieżowej Rady Miejskiej w Chełmku, angażując się przez to w liczne działania na rzecz swoich rówieśników. Obu nagrodzonym laureatkom serdecznie gratulujemy - mówi Kamil Szyjka z chełmeckiego magistratu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy