BOKS. Wiktor Czopek drugi w prestiżowym turnieju w Knurowie

13 listopada 2019 Autor: png
Wiktor Czopek zajął drugie miejsce w prestiżowym turnieju bokserskim w Knurowie. Fot. nadesłane

Wiktor Czopek zajął drugie miejsce w prestiżowym turnieju bokserskim w Knurowie. Fot. nadesłane

Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Wiktor Czopek w międzynarodowym turnieju bokserskim im. Jerzego Krasnożona w Knurowie. Mieszkaniec brzeszczańskiej gminy stoczył dwie niezwykle wyrównane walki z dużo bardziej doświadczonymi pięściarzami.

Międzynarodowy turniej bokserski im. Jerzego Krasnożona odbył się już po raz piętnasty. Podczas trzech dni stoczono prawie 60 pojedynków w których zaprezentowało się ponad 80 zawodników. Zawody stały na wysokim poziomie. W ringu zaprezentowali się pięściarze z Litwy, Łotwy, Serbii, Ukrainy i oczywiście z Polski.

O udanym występie może mówić Wiktor Czopek. Zawodnik na co dzień trenujący boks pod okiem trenera Krzysztofa Kowalskiego reprezentuje obecnie barwy klubu z Jaworzna - Akademia Boksu Roberta Gortata Jaworzno.

W pierwszym starciu Wiktor Czopek wygrał z Danielem Wawszczakiem (KS Start Częstochowa) 2:1. Później stoczył wyrównany bój z Pawłem Sabatowiczem (KS Górnik Sosnowiec), który decyzją sędziów ostatecznie przegrał 0:3. Wiktor Czopek pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie i wrócił do domu ze srebrnym medalem.

Organizatorem międzynarodowego turnieju bokserskiego im. Jerzego Krasnożona była Concordia Knurów. Rywalizacja odbywała się w kategoriach młodzików, kadetów, juniorów i seniorów.

Wiktor Czopek (Akademia Boksu Roberta Gortata Jaworzno) - Daniel Wawszczak (KS Start Częstochowa) 2:1
Wiktor Czopek (Akademia Boksu Roberta Gortata Jaworzno) - Paweł Sabatowicz (KS Górnik Sosnowiec) 0:3

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy