BOKS. Wiktor Czopek wicemistrzem Śląska!

24 marca 2018 Autor: png
Wiktor Czopek sięgnął po tytuł wicemistrza Śląska. Fot. nadesłane

Wiktor Czopek sięgnął po tytuł wicemistrza Śląska. Fot. nadesłane

Wiktora Czopka kibice w naszym regionie kojarzą przede wszystkim z sukcesów osiąganych w karate i kick-boxingu w barwach Brzeszczańskiego Klubu Oyama Karate. Teraz ten wszechstronnie uzdolniony zawodnik przypomniał się fanom pięściarstwa. Wiktor Czopek z bardzo dobrej strony pokazał się w bokserskich mistrzostwach Śląska, gdzie sięgnął po srebro i wicemistrzowski tytuł.

Mistrzostwa Śląska w boksie odbyły się w Bielsku-Białej. Na starcie zawodów stanęło ponad stu pięściarzy. Reprezentujący obecnie klub Shogun Mysłowice Wiktor Czopek rywalizował w seniorskiej grupie do 75 kg. Ze względu na bardzo dużą ilość zawodników w tej kategorii wagowej finał odbył się tydzień później w Rybniku.

W półfinale Wiktor Czopek pokonał Mateusza Filipka (KSW Boxing Odra Wodzisław Śląski), a decyzja sędziów nie była jednogłośna. Ostatecznie Czopek zwyciężył 2:1. W wielkim finale po zaciętej i wyrównanej walce, Wiktor przegrał z Damianem Stanisławskim (UKS MOSM Bytom). Pracujący na co dzień w kopalni Tauron Brzeszcze sportowiec stanął zatem na drugim stopniu podium, co jest jego olbrzymim sukcesem.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Karolina, 24.03.2018 18:01
A Wawrzyczek?
steffi, 24.03.2018 07:24
Brawo Wiktor. Dawno nie było tak dobrego boksera