BROSZKOWICE. Jest już siłownia, wkrótce pojawią się ławki i kosz na śmieci

16 września 2018 Autor: red
Fot. UG Oświęcim

Fot. UG Oświęcim

W pobliżu miejscowego LKS-u powstają tereny rekreacyjne. Od zeszłego roku trwa zagospodarowanie nieużytków. - W ostatnich miesiącach obok boiska do siatkówki stanęła siłownia pod chmurką - informuje Lech Chodacki z Urzędu Gminy Oświęcim.

Jak dodaje, wykonano prace ziemne, wybrukowane dojście i placyk z obrzeżami. Zamontowano na nim urządzenia do gimnastyki na świeżym powietrzu.

- Jeszcze jesienią w siłowni pojawią się ławki i kosz na śmieci. Łączna wartość prac zaplanowanych na ten rok to ok. 25 tys. zł - dodaje Chodacki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Pan hotinka, 16.09.2018 18:08
Nie zajmuje sie polityką ale ty jesteś gł,,,k do potegi. Precz z Miśiewiczami.........
Anty janusz, 16.09.2018 17:16
Broszkiwice,bo ja tez tam mieszkam I moja rodzina.Lepiej ty powiedz o swoich...trwale bezrototny?Pytanie retoryczne.
Anty Hotin, 16.09.2018 10:47
Nie Broszkowice Panie Hotin tylko Pan - czyli mieszkaniec jednej z dzielnic Oświęcimia. A czy ujawni Pan w końcu swoje osiągnięcia życiowe i zawodowe. Ja wiem kto kryje się pod nickiem - niech wszyscy się dowiedzą.
hotin, 16.09.2018 09:33
Broszkowice dziękują Panu Staroście i życzą wygranej w wyborach samorządowych na stanowisko Prezydenta Miasta Oświęcim.