BROSZKOWICE. Próbował zgwałcić 24-letnią kobietę

11 czerwca 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Policjanci z oświęcimskiej komendy zatrzymali 41-letniego mieszkańca Oświęcimia, podejrzanego o usiłowanie zgwałcenia 24-letniej kobiety. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego tuż po zgłoszeniu.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę, tuż po godzinie 18. Oficer dyżurny oświęcimskiej komendy Policji został zaalarmowany przez roztrzęsioną kobietę o próbie gwałtu, do której miało dość kiedy szła ścieżką obok progu wodnego na rzece Sole w Broszkowicach.


We wskazane przez pokrzywdzoną miejsce błyskawicznie pojechało kilka patroli. Funkcjonariusze zaopiekowali się pokrzywdzoną.


- W rozmowie z kobietą ustalili, że zdołała uderzyć sprawcę, a następnie wyrwać mu się i uciec. Po ustaleniu rysopisu napastnika policjanci natychmiast wszczęli jego poszukiwania. W rezultacie podjętych działań po kilkunastu minutach jeden z patroli penetrując osiedle Błonie dostrzegł mężczyznę pasującego do rysopisu, który na widok mundurowych zaczął uciekać. Policjanci jednak szybko go zatrzymali. 41-letni mieszkaniec Oświęcimia trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. W chwili zatrzymania miał w organizmie 2,1 promila alkoholu - relacjonuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Prokuratura Rejonowa w Oświęcimiu prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Franek, 11.06.2018 21:04
2 cegły i załatwić pacjenta raz na zawsze!!