BROSZKOWICE. Remiza bez pieca na węgiel

19 maja 2018 Autor: red
Fot. Lech Chodacki/UG Oświęcim

Fot. Lech Chodacki/UG Oświęcim

Kosztem 112 tys. zł nastąpiły duże zmiany w budynku remizy. Pozbyto się węglowego pieca, który został wymieniony na nowoczesny gazowy kocioł. Wykonano nową instalację gazową, centralnego ogrzewania i hydrantową. Wyremontowano również kotłownię.

- Dzięki nowemu, proekologicznemu ogrzewaniu obsługa obiektu będzie wygodniejsza i – co ważniejsze – zmniejszy się emisja zanieczyszczeń do powietrza - informuje Lech Chodacki z Urzędu Gminy Oświęcim, dodając że wymianie instalacji towarzyszyły roboty budowlane w środku obiektu.

Odbioru robót dokonali 15 maja wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz, sołtys Broszkowic Anna Sporysz i radna Emilia Turza.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Aba, 23.05.2018 14:44
Super, tak trzymać :)
Obserwator rzeczy ulotnych, 21.05.2018 08:04
Panie Chodacki, pan nie idzie tą drogą, to zdjęcie wygląda jak by je robił fotograf Kim Dzong Una w czasie kolejnej, niezapowiedzianej wizyty gospodarskiej. Wójt wskazuje a reszta słucha w nabożnym skupieniu.
Czesław, 21.05.2018 07:30
Następnej inwestycji już nie zrobi, bo koszty ogrzewania wzrosną o 100 tys.
Z gminy, 20.05.2018 09:44
Wójt zrobił coś dla gminy! Jednak potrafi! Znalazł 112 tysięcy! Wystarczy mu tylko pozwolić działać. Wygra ze smogiem, z dziurami w drogach i biedą w gminie! Na przekór hejterom! Trzymam kciuki, pokaż im wszystkim! Nie zwracaj uwagi na jakieś hejterskie wpisy o mandatach, o których żona nie chce wiedzieć. Zazdrośnicy piszą o pracach przy Twoim domu, które wykonywały firmy wykonujące też zlecenia dla gminy, a to normalniejsze w świecie, że korzystasz ze sprawdzonych. Nie zwracaj na to uwagi! Irracjonalne są również hejterskie zarzuty o zatrudnieniu swojej żony w szkole, a żony sołtysa Kuwika w urzędzie! Przecież były najlepsze!