BRYDŻ SPORTOWY. Awans Jockera! Mamy pierwszą ligę!

09 kwietnia 2014 Autor: (PNG)

Seniorski zespół oświęcimskiego Jockera świętuje pierwszoligowy awans! Do brydżowych sukcesów uzdolnionej młodzieży z Oświęcimia zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Teraz promocję do pierwszej ligi wywalczył dorosły team.

Dorosły zespół Jockera awansował do I ligi. Fot. (PNG)

Dorosły zespół Jockera awansował do I ligi. Fot. (PNG)

Półroczne zmagania ligowe polskich brydżystów dobiegają końca. Sezon 2013-14 był niezwykle udany dla dorosłej drużyny Jockera. Oświęcimianie grali w drugiej lidze drużynowych mistrzostw Polski w składzie: Jacek Cebulski, Roman Goszcz, Artur Janeczko, Maciej Janeczko, Łukasz Kostek, Jacek Michalski, Krzysztof Momot, Grzegorz Plewniak, Jacek Szczerbowski, Ryszard Zwolak.

Jocker zakończył sezon zasadniczy na pierwszym miejscu. Pechowo przegrany półfinał z wrocławską drużyną RAG AZS PWR nie zamykał jeszcze drogi do pierwszej ligi. Swoją szansę brydżyści z Oświęcimia wykorzystali, pokonując inną wrocławska drużynę KS TURBO ARAJ FLY BACK, a następne wygrywając barażowy mecz z najeżoną arcymistrzami warszawską drużyną Autostrada Eksploatacja 2S Media 183-132,2 pkt. Jest to bardzo miły akcent i znakomite uzupełnienie sukcesów oświęcimskiej młodzieży, która od dłuższego czasu plasuje się w ścisłej czołówce brydża młodzieżowego.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
oświęcimianin, 10.04.2014 11:07
a czemu to nie pojawił się w tekście AB? przecież to on jest autorem tego tekstu... (do sprawdzenia na innym portalu)
Alex, 10.04.2014 08:52
Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd! Pierwsza liga nie jest najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce bo mamy jeszcze Ekstraklasę!
Aldczak, 09.04.2014 23:55
A hajs dale idzie na piłkę nożną...
brawo, 09.04.2014 20:44
To teraz koniecznie kasa dla brydżystów w ramaqch promocji miasta!