BRZESZCZE. 34-letni porywacz psów w rękach policji

14 lutego 2019 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W ostatnim tygodniu stycznia do Komisariatu Policji w Brzeszczach zgłosiła się kobieta z informacją, że ktoś ukradł jej psa, którego zostawiła robiąc zakupy przed sklepem spożywczym w Jawiszowicach.

-W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że z kradzieżą czworonoga może mieć związek 34 – letni mieszkaniec Brzeszcz. Dzielnicowi odwiedzili mężczyznę w miejscu zamieszkania, gdzie odnaleźli skradzionego psa – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Podobna sytuacja miała miejsce początkiem lutego w Oświęcimiu. Mieszkaniec Brzeszcz poinformował oświęcimskich policjantów, że został mu skradziony pies sprzed jednego ze sklepów w Oświęcimiu.

-Informacja została przekazana wszystkim podległym służbom, a więc dotarła również do dzielnicowych z Brzeszcz. Policjanci skojarzyli obydwa przypadki i ponownie odwiedzili 34-latka, w którego mieszkaniu odnaleźli poszukiwanego kundelka – informuje rzeczniczka.

Oba czworonogi trafiły do właścicieli. Mężczyźnie grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Qwertt , 16.02.2019 13:57
Dobrze robił, może następnym razem będą umieli rozdzielić spacer albo zakupy
Mii, 14.02.2019 19:47
To trzeba by miłośniikowi kundelków powiedzieć. Pieska można zabrać. ze schroniska. ale nie z pod sklepiku ;)
Domci, 14.02.2019 09:50
I ani słowa o tym, dlaczego to robił....