BRZESZCZE. 38-letni agresor z Brzeszcz zatrzymany

14 grudnia 2020 Autor: sz
BRZESZCZE. 38-letni agresor z Brzeszcz zatrzymany

Brzeszczańscy policjanci w trakcie błyskawicznie przeprowadzonej interwencji w jednej z kamienic w Brzeszczach, zatrzymali 38-letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna był pijany. 38-latek podejrzany jest o groźby karalne wobec swojego sąsiada.

W niedzielę po godzinie 18.00 na klatce schodowej doszło do awantury. 38-letni mieszkaniec Brzeszcz nożem groził swojemu sąsiadowi.

-Policjanci wezwani na interwencję natychmiast zatrzymali agresora. Trafił on do pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 1,50 promila alkoholu – mówi Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustalą policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy