BRZESZCZE. Jarmark Bożonarodzeniowy ze szczytnym celem

05 grudnia 2018 Autor: red
BRZESZCZE. Jarmark Bożonarodzeniowy ze szczytnym celem
Od 7 do 9 grudnia br. na placu przy ul. Słowackiego potrwa Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy. W trakcie imprezy zbierane będą fundusze na leczenie i rehabilitację Oliwki Marcińczyk.

Organizatorzy przygotowali bogaty program obejmujący m.in. wspólne zaświecenie choinki, koncerty na żywo, spotkanie ze Świętym Mikołajem, świąteczny pociąg i karuzelę, stoiska jarmarku z okolicznościowymi potrawami oraz świątecznymi prezentami.

Wśród atrakcji także.: ponad dwudziestu wykonawców, wenecka karuzela, kino, jarmark (rękodzieło, grzane wino, świąteczne pierniki, ciepłe dania), świąteczny wystrój, spotkanie z Mikołajem (darmowe paczki od Mikołaja), foto-budka (ekspresowy wydruk zdjęć), świąteczne zabawy dla najmłodszych, wspólne zapalenie lampek na choince i wiele więcej!

Zapraszamy od piątku do niedzieli od godziny 15 na plac przy ul. Słowackiego.

Szczegółowy plan wydarzenia dostępny na:

(Źródło: UG Brzeszcze)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy