BRZESZCZE. Nie zauważył 60-latki na pasach

12 grudnia 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Na ulicy Mickiewicza doszło wczoraj, tuż przed godz. 17, do potrącenia pieszej.

78-letni mieszkaniec Jawiszowic kierując volkswagenem zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić pieszego stojącego po prawej stronie jezdni.

Niestety kierujący ruszył nie zauważając, że na przejściu znajduje się jeszcze 60-letnia mieszkanka Jawiszowic, która weszła na przejście od jego lewej strony.

- W wyniku potrącenia kobieta nie doznała żadnych obrażeń ciała - uspokaja asp. szt. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Sprawca potrącenia został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Nex, 12.12.2018 13:31
Takie lecą na Wloldzwagena