BRZESZCZE. 61-letni rowerzysta zginął pod kołami ciężarowego mercedesa

12 września 2019 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W środę w godzinach popołudniowych na ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach doszło do tragicznego wypadku. Utrudnienia dla kierowców na drodze wojewódzkiej nr 933 trwały kilka godzin.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów 63-letni obywatel Niemiec kierując ciężarowym mercedesem w rejonie przejścia dla pieszych, podczas skrętu potrącił jadącego w tym samym kierunku 61-letniego rowerzystę, mieszkańca Brzeszcz – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

61-letni brzeszczanin poniósł śmierć na miejscu. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają oświęcimscy policjanci pod nadzorem prokuratora.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy