BRZESZCZE. 80-latek wyjechał z domu i długo nie wracał. Nocną wycieczkę seniora zakończyli policjanci

05 maja 2020 Autor: red
BRZESZCZE. 80-latek wyjechał z domu i długo nie wracał. Nocną wycieczkę seniora zakończyli policjanci

W nocy z poniedziałku na wtorek funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Brzeszczach zostali zawiadomieni o zaginięciu 80-letniego mieszkańca Brzeszcz. Według informacji, mężczyzna wyjechał z domu samochodem osobowym marki fiat i do późnych godzin wieczornych nie powrócił. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania seniora.

-W niespełna półgodziny później dyżurny komisariatu Policji w Brzeszczach otrzymał informację od policjantów z Komisariatu Policji w Skawinie o odnalezieniu 80-latka. Jak się okazało funkcjonariusze tamtejszej jednostki zatrzymali seniora do kontroli drogowej, tuż po tym jak jeden z kierowców dostrzegł fiata, którego styl jazdy sugerował, że za jego kierownicą może siedzieć nietrzeźwy kierujący – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Badanie alkotestem nie wykazało u seniora obecności alkoholu w wydychanym powietrzem. Teraz 80-letni mężczyzna może zostać skierowany na dodatkowe badania kontrolne.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy