BRZESZCZE. Burmistrz i strażacy zapraszają do oddania krwi

13 marca 2019 Autor: sz
BRZESZCZE. Burmistrz i strażacy zapraszają do oddania krwi

W najbliższy piątek 15 marca w godzinach od 8.00 do 11.00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeszczach odbędzie się akcja krwiodawstwa. Pamiętajmy, że krew jest lekiem, którego nie można wytworzyć syntetycznie, a codziennie zapotrzebowanie jest ogromne.

Do oddania tego cennego płyny zapraszają burmistrz Brzeszcz, Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Brzeszcze, Klub Honorowych Dawców Krwi przy KWK „Brzeszcze” w Brzeszczach oraz Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „Strażak” przy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy