BRZESZCZE. Był poszukiwany listem gończym. 32-latek zatrzymany

18 maja 2017 Autor: sz

32-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego poszukiwany był od kilku miesięcy przez warszawski sąd. Mężczyznę zatrzymali dzielnicowi z Komisariatu Policji w Brzeszczach.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali poszukiwanego w środę około godziny 18 na ulicy Nosala w Brzeszczach.

-Policjanci zauważyli mężczyznę pasującego do rysopisu poszukiwanego listem gończym. W związku z powyższym funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę. Policyjna baza osób poszukiwanych potwierdziła przypuszczenia policjantów, więc 32-latek został zatrzymany – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zatrzymany mężczyzna trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji, z których trafi do zakładu karnego.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy