BRZESZCZE. Charytatywny i świąteczny jarmark dla Oliwki

12 grudnia 2018 Autor: AF
BRZESZCZE. Charytatywny i świąteczny jarmark dla Oliwki
Mieszkańcy Brzeszcz już poczuli atmosferę świąt. Wszystko za sprawą trzydniowego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który obfitował w atrakcje. Był też okazją do wsparcia 5-letniej Oliwki, wymagającej intensywnej rehabilitacji. Dla dziewczynki zebrano podczas jarmarku ponad 15 tysięcy złotych.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Marcin89, 13.12.2018 02:05
super inicjatywa, tego nam tu brakowało :) mam nadzieje, że za rok powtórka!
Oswiecimianka, 13.12.2018 01:10
Zgadzam sie z hotinem. Brawo PIS
Ewald, 12.12.2018 21:16
Dokładnie!
hotin, 12.12.2018 17:57
Podziękujmy wszyscy rządowi PiS,który stanowczo zaprotestował przeciwko ubogacaniu kulturowym emigrantami z poza Europy,bo byśmy dzisiaj nie mieli takich jak np.w Brzeszczach spokojnych Jarmarków Bożonarodzeniowych z których słyną teraz Niemcy,Belgia czy Francja.