BRZESZCZE. Chciał skoczyć z mostu. Desperata uratowali policjanci.

24 kwietnia 2017 Autor: sz

35-letni mieszkaniec Brzeszcze powiedział, że się zabije i wyszedł z domu. Policjanci odnaleźli mężczyznę, który po przeprowadzonych negocjacjach oddał się pod ich opiekę. Powodem desperacji mężczyzny były problemy rodzinne.

BRZESZCZE. Chciał skoczyć z mostu. Desperata uratowali policjanci.

Zdarzenie miało miejsce w minioną niedzielę w Brzeszczach. Kilka minut po godzinie 12.00 funkcjonariusze zostali zaalarmowani przez rodzinę 35-letniego mieszkańca Brzeszcz, który wyszedł z domu grożąc samobójstwem.

-Policjanci natychmiast wszczęli poszukiwania mężczyzny, jednakże po kilkudziesięciu minutach otrzymali informację od brata poszukiwanego, że 35-latek najprawdopodobniej znajduje się na moście nad Wisłą – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Funkcjonariusze po otrzymanej wskazówce natychmiast udali się we wskazane miejsce, gdzie odnaleźli desperata. Policjanci przeprowadzili negocjacje, po których mężczyzna oddał się pod ich opiekę.

-Policjanci przekazali 35 – latka ratownikom medycznym. Ustalono, że powodem zachowania mężczyzny były problemy rodzinne – dodaje Małgorzata Jurecka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy