BRZESZCZE. Chciały wodę, ale wzięły pieniądze i biżuterie

10 sierpnia 2017 Autor: sz
BRZESZCZE. Chciały wodę, ale wzięły pieniądze i biżuterie

We wtorek, w godzinach popołudniowych do jednego z domów jednorodzinnych na ulicy Polnej w Brzeszczach, weszły dwie kobiety i zaproponowały sprzedaż narzut. 84-letnia kobieta, która mieszka wraz z mężem stanowczo poinformowała, że nie jest zainteresowana. Wtedy kobiety poprosiły o nalanie wody do butelek.


-Na zewnątrz budynku pozostała trzecia z kobiet, która zajęła rozmową znajdującego się w ogrodzie męża 84 – latki. Kiedy kobiety opuściły posesję właściciele zorientowali, że z domu zostały skradzione pieniądze i biżuteria – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Funkcjonariusze bardzo szybko rozpoczęli poszukiwania złodziejek na terenie Brzeszcz. Do dnia dzisiejszego nie udało się jednak policjantom natrafić na ich ślad.


Apel policji...

Ponownie apelujemy, zwłaszcza do seniorów, o rozwagę i ostrożność w kontakcie z osobami obcymi, a także nie wpuszczanie ich do mieszkania . Natomiast pozostałych mieszkańców proszą o reagowanie w przypadku dostrzeżenia osób chodzących od domu do domu proponujących sprzedaż różnych artykułów. Ostrzeżenia należy również przekazywać seniorom w swoich rodzinach, tak aby byli świadomi zagrożenia, a przede wszystkim potrafili odpowiednio postąpić w podobnych sytuacjach.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Joanna, 12.08.2017 13:51
Po prostu,złodziejki ulotniły się jak kamfora.
mój podpis, 10.08.2017 23:56
Jak widać nikt nie komentuje. Zeszliście na psy, a ta nowa forma graficzna jest do bani.
Oskar, 10.08.2017 17:00
No coż ,pewnie to były cyganki ,stary numer, załatwiają sprawę a po wszystkim - odjazd.