BRZESZCZE. Dealer narkotykowy i jego znajomi zatrzymani przez policjantów

18 kwietnia 2017 Autor: sz

Amfetaminę, marihuanę oraz telefon marki samsung pochodzący z kradzieży, znaleźli brzeszczańscy policjanci w mieszkaniu 22-latka. Zatrzymane zostały trzy osoby 20-letnia mieszkanka województwa śląskiego oraz 22 i 27-letni mieszaniec Brzeszcz.

fot. internet

fot. internet

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, natrafili na trop 22-latka, który może mieć styczność procederem narkotykowym. Funkcjonariusze postanowili przeszukać mieszkanie mieszkańca Brzeszcz.

-Policjanci ujawnili w mieszkaniu woreczek z białą substancją oraz woreczek z suszem roślinnym. Znaleźli także telefon komórkowy samsung, który pochodził z kradzieży – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby, które przebywały w mieszkaniu 20-letnią mieszkankę województwa oświęcimskiego oraz 22 i 27-letniego mieszkańca Brzeszcz.

-Przeprowadzone badanie zabezpieczonych środków potwierdziło, że biały proszek to amfetamina, natomiast susz to marihuana. Zabezpieczona przez policjantów amfetamina i susz mogły posłużyć do sporządzenia ponad 50 porcji narkotyku – zaznacza oficer prasowy, Małgorzata Jurecka.

Odzyskany telefon komórkowy samsung trafił do właściciela, mieszkańca województwa śląskiego.

Zatrzymani opuścili Komisariat Policji w Brzeszczach, ale już z zarzutami. 20-latka usłyszała zarzut udzielania środka odurzającego innej osobie, natomiast 27-latkowi policjanci postawili zarzut posiadania narkotyków. 22-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, 11 zarzutów udzielania narkotyku oraz zarzut kradzieży telefon.

Małgorzata Jurecka przypomina, iż za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za przestępstwa narkotykowe do 3 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy