BRZESZCZE. Dwie godziny i włamywacz pod kluczem

24 lutego 2014 Autor: plin

Policjanci w niespełna dwie godziny zatrzymali 23-letniego mieszkańca Brzeszcz, podejrzanego o włamanie do domu jednorodzinnego. Sprawca skradł dwa laptopy oraz dwa telefony komórkowe.

Fot. Policja

Fot. Policja

Do zdarzenia doszło 21 lutego około godziny 19.10. Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego z domów jednorodzinnych na terenie Brzeszcz. Sprawca skradł dwa laptopy oraz dwa telefony komórkowe.

- Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce, zebrali niezbędne informacje i wszczęli poszukiwania sprawcy. Ustalili, że związek z włamaniem ma 23-letni mieszkaniec Brzeszcz. Ustalenia te szybko się potwierdziły. Podczas przeszukania mieszkań, w których przebywał 23-latek policjanci ujawnili część skradzionego mienia oraz woreczek z roślinnym suszem - relacjonuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komedy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że susz roślinny to marihuana. Jak informuje policja, zatrzymany był już karany za przestępstwa kryminalne. - Aktualnie policjanci sprawdzają czy dokonał on innych, podobnych przestępstw na terenie powiatu – dodaje st. asp. Jurecka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
SKALP, 24.02.2014 19:08
Na jakiej ulicy grasował? Jeśli można wiedzieć?