BRZESZCZE. Dwie kolizje drogowe. Policjanci apelują o rozwagę

17 lipca 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Dziś w Brzeszczach miały miejsce dwie kolizje drogowe. Do pierwszej z nich doszło o godz. 12.40 na ulicy Pszczyńskiej. Do drugiej niespełna dwie godziny później na ul. Przecieszyńskiej. Sprawcy obu kolizji zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.


Na ul. Pszczyńskiej mieszkaniec gminy Brzeszcze kierując ciężarowym MAN-em najechał na tył audi A4, którym kierował mieszkaniec Stawów Monowskich, który z kolei najechał na tył skody, prowadzonej przez mieszkankę Bielska-Białej.

O godzinie 14.20 doszło do kolejnej kolizji. Na ulicy Przecieszyńskiej mieszkaniec powiatu bielskiego kierując VW Turan na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzył się z seatem ibizą, którym kierowała mieszkanka Przecieszyna.

Policjanci przypominają, że pogorszenie warunków drogowych wymaga zmniejszenia prędkości jazdy i zachowania szczególnej uwagi za kierownicą.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy