BRZESZCZE. Jarmark Bożonarodzeniowy dla Alicji Włodarczyk. Zabrano ponad 11 tys. złotych

09 grudnia 2019 Autor: zyg
fot. zyg

fot. zyg

Trzy dni trwał Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany na placu przy ulicy Juliusza Słowackiego w Brzeszczach. Wydarzenie odbyło się pod patronatem burmistrza Gminy Brzeszcze.

Podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego zbierane były pieniądze na leczenie i rehabilitację Alicji Włodarczyk z Brzeszcz, podopiecznej fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy z Oświęcimia. Dziewczynka urodziła się z wrodzonym wodogłowiem, wadą serca, nerką podkowiastą, zwichniętymi bioderkami, upośledzonym funkcjonowaniem ośrodkowego układu nerwowego. Zmaga się również z lekooporną padaczką. Zdiagnozowano u niej rzadką chorobę genetyczną

-Podczas trzydniowego Jarmarku Bożonarodzeniowego zebrano 11 311,55 złotych – informuje Fundacja „Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy”.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy