BRZESZCZE. Jutro startuje 3-dniowy Jarmark Bożonarodzeniowy dla Alicji Włodarczyk

05 grudnia 2019 Autor: zyg
BRZESZCZE. Jutro startuje 3-dniowy Jarmark Bożonarodzeniowy dla Alicji Włodarczyk

Jutro (6.12) o godzinie 14.00 na placu przy ulicy Juliusza Słowackiego w Brzeszczach rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy 2019. Wydarzenie pod patronatem Burmistrza Gminy Brzeszcze potrwa trzy dni. W piątek zakończy się o godzinie 20.00. W sobotę rozpocznie się o 12.00 i potrwa do godziny 20.00, natomiast w niedziele event rozpocznie się o 10.00 i trzydniowy event zakończy się o 20.00.

-Zapraszamy Was do Magicznego miejsca, z wenecką karuzelą aromatem grzanego wina i czekoladowych pierników. Spacerując po placu przy dźwiękach muzyki granej na żywo poczujecie magię nadchodzących świąt – podkreślają organizatorzy.

Podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego zbierane będą fundusze na leczenie i rehabilitację Alicji Włodarczyk z Brzeszcz, podopiecznej fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy z Oświęcimia. Dziewczynka urodziła się z wrodzonym wodogłowiem, wadą serca, nerką podkowiastą, zwichniętymi bioderkami, upośledzonym funkcjonowaniem ośrodkowego układu nerwowego. Zmaga się również z lekooporną padaczką. Zdiagnozowano u niej rzadką chorobę genetyczną

-W sobotę na Jarmark zawita Święty Mikołaj, rozda upominki dla dzieci. Zapewniamy piękną scenerię, miejsce w saniach oraz możliwość wręczenia paczki przygotowanej przez rodzica – mówią organizatorzy.


Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy