BRZESZCZE, KĘTY. Altana na celowniku włamywacza

25 lutego 2014 Autor: plin

Policjanci szukają sprawców włamania i usiłowania włamania do domków działkowych.

BRZESZCZE, KĘTY. Altana na celowniku włamywacza

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednej z altan działkowych przy ul. Świętego Wojciecha w Brzeszczach. - Sprawca wybił szybę w oknie, a następnie z wnętrza skradł radioodbiornik „Stolica” - przekazuje st. asp. Małgorzata Jurecka z KPP Oświęcim. - Z kolei policjanci z Komisariatu Policji w Kętach poszukują sprawcy, który usiłował włamać się do jednego z domków działkowych przy ul. Słonecznej w Kętach. W obu przypadkach policjanci przeprowadzili oględziny miejsc zdarzenia i zebrali ślady, które pomogą w dalszej weryfikacji sprawców - dodaje policjantka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
KĘCZANIN, 26.02.2014 08:07
Mao, a co Ty chcesz żeby SM przeniosła się na działki i pilnowali altanek? Działki okrada się jak jest już ciemno, a SM pracuje do 15.00. I jeszcze jedno, dobrze że piszesz o tych darmozjadach tylko przestań już używać w każdym Twoim komentarzu sformułowań "gigantyczne pieniądze", znajdź inne określenie, to już jest nudne.
osw, 25.02.2014 18:43
<p>Mao...ty już nie pier....</p>
Mao, 25.02.2014 12:31
A ja się pytam!Gdzie była Straż Miejska,której mieszkańcy płacą gigantyczne pieniądze?Kiedy w końcu ktoś tych ludzi zmobilizuje do pracy ,lub po prostu wywali na zbity pysk by nie generowali strat w tym już tak zadłużonym budżecie Bąka.