BRZESZCZE. Kierował samochodem pod wpływem środków odurzających

16 października 2019 Autor: zyg
BRZESZCZE. Kierował samochodem pod wpływem środków odurzających

W nocy z 11 na 12 października br. policjanci pilnowali bezpieczeństwa na ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach. Tuż przed północą zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena golfa. W momencie kiedy kierowca otworzył szybę funkcjonariusze wyczuli woń marihuany. Dodatkowo policjanci zauważyli u 19-letniego kierowcy nienaturalnie powiększone źrenice.

-Powyższe fakty nasunęły podejrzenie, iż mężczyzna kierował będąc pod wpływem środka odurzającego. Z kolei podczas przeszukania mężczyzny funkcjonariusze ujawnili woreczek z zawartością suszu roślinnego. W trakcie czynności 19 – latek przyznał, że tuż przed zatrzymaniem palił marihuanę – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

19-letni mieszkaniec Śląska został zatrzymany. Policjanci zatrzymali również jego prawo jazdy. Pobrali też mu krew do badań. Zabezpieczony susz został poddany badaniu testerem narkotykowym, który wykazał, że jest to marihuana.

-Za kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego kierowcy grozi do dwóch lat pozbawienia wolności wysoka kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów, natomiast za posiadanie narkotyków grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności – dodaje Małgorzata Jurecka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76