BRZESZCZE. Koniec gehenny kobiety, nad którą znęcał się mąż

16 maja 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

59-letni brzeszczanin zlekceważył zakaz zbliżania się do żony, nad którą się znęcał. W konsekwencji trafił do aresztu.

Policjanci zostali zaalarmowani przez 58-letnią mieszkankę gminy Brzeszcze, o awanturze wszczętej przez jej męża, który naszedł ją, mimo że posiadał zakaz zbliżania się. Zaczął grozić kobiecie wyważeniem drzwi, jeśli mu nie otworzy. Kobieta niewiele się zastanawiając zadzwoniła na Policję.

- Mundurowi natychmiast adres pojechali pod wskazany adres. Okazało się, że mężczyzna słysząc, że kobieta wzywa Policję zbiegł z miejsca zdarzenia. Dwa dni później został zatrzymany na jednej z ulic w Brzeszczach. Trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dwumiesięcznego aresztu tymczasowego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Oswiecimianka, 17.05.2018 11:42
Teraz jego tak stłuc żeby poczuł to co żona. Zamknac na trzy miesiące i sie nauczy ze ma sie nie zbliżać