BRZESZCZE. Miał 2,60 promila alkoholu. Jechał samochodem do sklepu po alkohol

25 marca 2020 Autor: red
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W nocy z poniedziałku na wtorek tuż po godzinie 23.00 policjanci patrolujący ulice Brzeszcz zauważyli samochód marki skoda, który slalomem jechał ulicą 1 maja.

-Funkcjonariusze domyślając się, że za kierownicą może znajdować się nietrzeźwy kierowca, błyskawicznie podjęli interwencję – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Podczas czynności potwierdzili swoje spostrzeżenia – dodaje rzeczniczka.

Kierujący skodą miał w organizmie 2,60 promila alkoholi. Jak tłumaczył mężczyzna, chciał dojechać do sklepu nocnego po kolejną porcję alkoholu.

Teraz mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy