BRZESZCZE. Okradał szafki ubraniowe kolegów z pracy

27 marca 2017 Autor: red

Brzeszczańscy policjanci wspólnie ze śląskimi policjantami zatrzymali w minioną środę 35-letniego włamywacza. Mieszkaniec Katowic za cel obrał sobie szafki ubraniowe pracowników kopalni.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy włamań do szafek ubraniowych dwóch górników policjanci pracowali bardzo intensywnie od kilkunastu tygodni. Mężczyzna z szafek skradł pieniądze, telefony komórkowe, dokumenty oraz karty bankomatowe.

-W trakcie podjętych czynności policjanci natrafili na ślad, który wskazywał, że z włamaniami ma związek 35-letni mieszkaniec Katowic. Kolejne ustalenia potwierdziły przypuszczenia policjantów, w efekcie czego w ubiegłą środę rano, funkcjonariusze  z Brzeszcz wraz z policjantami z V Komisariatu Policji w Katowicach, w miejscu zamieszkania zatrzymali podejrzanego – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -35-latek trafił do policyjnego aresztu – dodaje rzeczniczka.

Na podstawie zebranych dowodów mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży z włamaniem. 35-letni katowiczanin był już karany za podobne czyny. Funkcjonariusze sprawdzają także czy mężczyzna może mieć również związek z innymi przestępstwami. Za kradzież z włamaniem grodzi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
górnik, 27.03.2017 13:35
mi nawet onuce zayebali :) żeby grzyba dostał....