BRZESZCZE. Pechowa 13.13. Samochód rąbnął w słup

23 lipca 2014 Autor: plin

Dzisiaj o godzinie 13.13 samochód osobowy uderzył w słup energetyczny, który następnie runął na jezdnię. Zdarzenie miało miejsce na ul. Przecieszyńskiej w Brzeszczach.

BRZESZCZE. Pechowa 13.13. Samochód rąbnął w słup

Samochód osobowy uderzył w słup energetyczny. Siła uderzenia była znaczna. Słup spadł na jezdnię. Służby ratunkowe pospieszyły na pomoc. - Na miejscu trzy samochody PSP, jeden OSP Jawiszowice, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz pogotowie energetyczne - relacjonuje st. kpt. Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu. Na szczęście ucierpiał głównie sprzęt. - Kierująca pojazdem starsza kobieta po opatrzeniu udała się do domu. Konieczna była wymiana złamanego słupa - dodaje oficer.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy