BRZESZCZE. Pijany pieszy zginął na drodze

11 kwietnia 2019 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w czwartek wieczorem na ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż pieszy idąc chodnikiem wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżającą od strony Pszczyny mazdę, którą prowadził 31-letni mieszkaniec Libiąża.

Mimo działań ratowników medycznych mężczyzny w wieku około 55-60 lat nie udało się uratować. Od pieszego wyczuwalna była woń alkoholu.

Dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśnią policjanci z oświęcimskiej drogówki pod nadzorem prokuratora. Aktualnie droga wojewódzka nr 933 jest nieprzejezdna


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
JANEK, 11.04.2019 22:37
Kurcze w tle reklama firmy pogrzebowej....