BRZESZCZE. Pokaż swoje wakacyjne fotki

18 sierpnia 2016 Autor: sza

Ośrodek Kultury w Brzeszczach ogłasza konkurs fotograficzny „Wakacje w obiektywie”. Jest on adresowany do wszystkich mieszkańców gminy Brzeszcze. Termin składania prac mija 7 września.

BRZESZCZE. Pokaż swoje wakacyjne fotki

- Zdjęcia prosimy zostawiać w Dziale Wydawnictw, w pokoju nr 35, w Ośrodku Kultury w Brzeszczach (ul. Narutowicza 1, tel. 32 211 14 90) - proszą organizatorzy.

Wystawa pokonkursowa będzie czynna od 13 do 30 września.

Regulamin konkursu znajdziesz na: www.ok.brzeszcze.pl

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy