BRZESZCZE. Policjanci poszukują kościelnych wandali

09 lutego 2018 Autor: png
BRZESZCZE. Policjanci poszukują kościelnych wandali
Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach poszukują sprawców, którzy w nocy z 3 na 4 lutego wysmarowali napisami drzwi wejściowe oraz słup ogrodzenia brzeszczańskiego kościoła. Kobieta i mężczyzna weszli na teren przykościelny. Następnie nanieśli napisy przy użyciu farby w sprayu, by po kilku minutach opuścić teren przez bramę główną wychodząc na ulicę Piastowską w Brzeszczach.

Sprawcy to młody szczupły mężczyzna. Miał na głowie jasną czapkę wełnianą. Ubrany był w jasny płaszcz z kapturem i ciemne spodnie. Towarzysząca mu szczupła kobieta była ubrana na ciemno. Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 2.00,

Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny. Następnie zabezpieczyli monitoring na którym utrwalona została chwila, gdy sprawcy dokonywali czynu. Policja apeluje do osób, które rozpoznają parę na zdjęciach lub nagraniu z monitoringu o kontakt z Komisariatem Policji w Brzeszczach pod numerem telefonu 32 211 15 51 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 997. Anonimowość jest zapewniona.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy