BRZESZCZE. Poważny wypadek z udziałem dwójki małych dzieci

18 marca 2019 Autor: sz
Fot. Szymon Chabior

Fot. Szymon Chabior

W sobotę wieczorem doszło do poważnego zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 933 łączącej Brzeszcze z Pszczyną. Na ulicy Pszczyńskiej zderzyły się trzy samochody.

Z nieoficjalnych informacji wynika, iż kierująca samochodem marki audi, 22-letnia mieszkanka Jawiszowic jadąc w kierunku Brzeszcz zjechała na przeciwległy pas jezdni uderzając w bok renault, a następnie czołowo zderzyła się z kią sportage.

Do szpitala została przewieziona kierująca audi oraz dwoje dzieci w wieku 1,5 roku i 4 lat, które podróżowały w renault.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zaśnięcie kierującej audi. Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustalają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
hoggart, 18.03.2019 07:58
Taaak, zasnęła..... Na pewno gadała przez telefon , albo wysyłała sms.