BRZESZCZE. Pożar kotłowni. Kobieta straciła przytomność

04 grudnia 2018 Autor: red
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pixabay.com

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pixabay.com

O godz. 6.31 na ul. Obozowej wybuchł pożar kotłowni. W trakcie akcji strażacy udzielali pomocy medycznej kobiecie, która straciła przytomność po przebywaniu w zadymieniu.

- Wezwano ZRM. Działania prowadziły 2 PSP, 2 OSP Brzeszcze i TSR Brzeszcze. Pożar szybko opanowano, działania trwały godzinę - powiedział nam st. kpt. Zbigniew Jekielek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy