BRZESZCZE. Prestiżowe wyróżnienie dla powiatowej „szóstki”

25 lutego 2016 Autor: sz

„Szóstka” w Brzeszczach otrzymała prestiżowe wyróżnienie dla technikum logistycznego TNT AWARD. Wyróżnienie przyznawane jest za praktyczne podejście do nauczania w zawodzie technik logistyk oraz codzienny wkład w innowacyjność we wspomnianym wcześniej kierunku kształcenia.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

Powiatowy Zespół nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach otrzymał prestiżowe wyróżnienie TNT AWARD.

Anna Pysz-Duda, kierownik operacji frachtu drogowego i lotniczego firmy TNT Express oddział Bielsko-Biała przekazała list gratulacyjny Annie Kasprzyk-Hałat, dyrektor powiatowej „szóstki”.

Wyróżnienie TNT AWARD przyznawane jest za praktyczne podejście do nauczania w zawodzie technik logistyk i codzienny wkład w innowacyjność w tym kierunku kształcenia.

-Otrzymane wyróżnienie dla najlepszego pod względem praktycznym technikum logistycznego w Polsce, czyni logistyków z powiatowej „szóstki” bardzo pożądanymi na rynku pracy – podkreśla Renata Wanat z „szóstki”

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy