BRZESZCZE. Punto 66-latki wylądowało w rowie

16 stycznia 2019 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Kwadrans przed godz. 11 na skrzyżowaniu ulic Ofiar Oświęcimia z ulicą Przecieszyńską 66-letnia mieszkanka Gminy Brzeszcze kierując samochodem marki Fiat Punto, podczas skrętu w lewo zderzyła się z jadącym z przeciwka samochodem marki Honda Accord, który prowadził 29-letni mieszkaniec Pisarzowic.


- Po zderzeniu z hondą punto zjechało do rowu. Do szpitala Pogotowie Ratunkowe przewiozło oboje kierujących, którzy aktualnie przechodzą badania. W miejscu gdzie doszło do zdarzenia wprowadzony został ruch wahadłowy - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Janusz Motoryzacji, 16.01.2019 16:46
Spoko, tu się wyklepie, tam się dokręci, będzie jak nowe ;)