BRZESZCZE. Rowery wróciły, choć kradzieży nie zgłoszono

27 marca 2014 Autor: plin

Na początku marca policjanci natrafili na informację, że dwóch 14-letnich młodzieńców z Brzeszcz ukradło dwa rowery. - Jak się okazało, dwie pokrzywdzone mieszkanki Brzeszcz, do których dotarli policjanci, z różnych powodów nie zgłosiły kradzieży - mówią stróże prawa. Panie odzyskały już swoją własność.

BRZESZCZE. Rowery wróciły, choć kradzieży nie zgłoszono

Na początku marca funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Brzeszczach natrafili na informację, że w grudniu ub. roku dwóch 14-letnich chłopców z Brzeszcz dokonało kradzieży rowerów. - W jednym przypadku sprzed sklepu, a w drugim sprzed poczty. Jak się okazało, dwie pokrzywdzone mieszkanki Brzeszcz, do których dotarli policjanci, z różnych powodów nie zgłosiły kradzieży. Dalsze czynności potwierdziły związek nieletnich z kradzieżą rowerów - przekazuje st. asp. Małgorzata Jurecka z KPP Oświęcim. - Pokrzywdzone odzyskały swoje jednoślady, natomiast materiały w sprawie czynów nieletnich trafiły do sądu rodzinnego i nieletnich, który zdecyduje o ich dalszym losie - dodaje policjantka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy