BRZESZCZE. Rozwalał kosze na śmieci i uszkodził volkswagena

30 czerwca 2020 Autor: sz
BRZESZCZE. Rozwalał kosze na śmieci i uszkodził volkswagena

W niedzielę nad ranem policjanci patrolując teren Brzeszcz usłyszeli podejrzany hałas dochodzący z ulicy Ofiar Oświęcimia. Mundurowi natomiast udali się w ten rejon, by ustalić powód zakłócenia ciszy nocnej mieszkańcom Brzeszcz.

-Policjanci szybko zlokalizowali mężczyznę, który w rejonie jednego z przystanków autobusowych wywracał kosze na śmieci. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję i zatrzymali chuligana – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Jak się okazało był to będący pod wpływem alkoholu 25 - letni mieszkaniec Rajska – dodaje rzeczniczka prasowa.

Mężczyzna nie tylko zaśmiecał ulice, ale również uszkodził zaparkowanego przy ulicy volkswagena polo. Wszystkie materiały w tej sprawie zostaną przekazane do sądu wraz z wnioskiem o ukaranie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy