BRZESZCZE. Samoobsługowy hot-spot zlikwidowany

21 lipca 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach ustalili, iż na ternie Jawiszowic działa nielegalny punkt z tzw. hot spotami. Z wyglądu lokal był cały czas zamknięty, a wstęp do niego mieli jedyni stali bywalcy. Funkcjonariusze postanowili przerwać ten nielegalny proceder.

--W lokalu funkcjonowały trzy hot-spoty oraz wpłatomat, za pomocą którego klienci wpłacali gotówkę, aby móc skorzystać z hot spotów. Na jednej z maszyn grał 30 -letni obywatel Rosji, natomiast na drugiej 27-letni obywatel Ukrainy. Gdy tylko mundurowi podjęli działania zasilanie do lokalu zostało odcięte i automaty przestały działać – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli trzy urządzenia wartości około 18 tys. złotych, a następnie przekazali je celnikom Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie.

Właścicielowi „interesu” oraz właścicielowi lokalu grozi grzywna w kwiecie 100 tys. złotych od każdej zabezpieczonej maszyny. Mężczyźni mogą również trafić za kratki nawet na trzy lata.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Anonimus, 21.07.2020 11:12
Za wasze pieniądze grają???! Zje...... Państwo lubią grać niech grają za swoje to państwo okrada wszystkich banda złodzieji i decydentów!!!