BRZESZCZE. Spowodował kolizję. Miał w organizmie 2,5 promila alkoholu

01 grudnia 2019 Autor: zyg
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Do zdarzenia drogowego doszło w niedzielę kilkanaście minut po godzinie 17. Na ulicy Ofiar Oświęcimia zderzyły się dwa samochody osobowe.

33-letni mieszkaniec Brzeszcz kierując mercedesem najechał na tył forda, którym kierował mieszkaniec tej samej miejscowości.

-Badanie stanu trzeźwości uczestników kolizji wykazało, że kierujący mercedesem wsiadł za kierownicę mając w organizmie 2,5 promila alkoholu – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu grozi kara pozbawiania wolności do lat 2, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara finansowa.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy