BRZESZCZE. Szybkość policjantów zaskoczyła samego poszkodowanego

19 października 2016 Autor: raf

Policjanci z brzeszczańskiego komisariatu zatrzymali dwóch amatorów cudzej własności, którzy połakomili się na istotny element sprzętu budowlanego. Zwrócili go zaskoczonemu właścicielowi zanim ten jeszcze zdążył pomyśleć o powiadomieniu stróżów prawa.

Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

We wtorkowy poranek, podczas kontroli jednego ze skupów złomu na terenie Brzeszcz uwagę policjantów z komisariatu w Brzeszczach, przykuła łyżka koparko-ładowarki. Oddano ją na złom, choć nie była zużyta.

Funkcjonariusze zainteresowali się osobami, które oddały dobry sprzęt na złom. Ustalili, że sprzedającymi byli karani już za różnego rodzaju przestępstwa kryminalne 31- i 53-letni mieszkańcy Brzeszcz.

- Policjanci dotarli do pokrzywdzonego, który potwierdził ustalenia policjantów informując, że element sprzętu budowlanego został skradziony najprawdopodobniej ubiegłej nocy. Funkcjonariusze wszczęli poszukiwania złodziei, których zatrzymano jeszcze tego samego dnia na terenie Brzeszcz - informuje Małgorzata Jurecka, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Właściciel sprzętu budowlanego odzyskał skradzione mienie. Natomiast podejrzanym grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy