BRZESZCZE. W zderzeniu czołowym zginął 56-letni mężczyzna

09 kwietnia 2016 Autor: sz

56-letni mieszkaniec Brzeszcz zginął w wypadku samochodowym. Mężczyzna prowadząc rovera zderzył się czołowo z citroenem. 18-letni kierowca berlingo oraz jego pasażer trafili do szpitala.

Kierowca i pasażer citroena trafili do szpitala. Fot. nadesłane

Kierowca i pasażer citroena trafili do szpitala. Fot. nadesłane

Do tego tragicznego wypadku doszło w sobotę rano na ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach.

56-letni brzeszczanin, który kierował samochodem marki rover, na łuku jezdni zjechał na lewy pas jezdni i czołowo zderzył się z citroenem, którym kierował 18-letni mieszkaniec Harmęż.

-W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca rovera, natomiast kierowca citroena oraz jego 18 – letni pasażer doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.
Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustalą policjanci pod okiem prokuratora.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Mieszkaniec, 12.04.2016 10:43
Żwirownia i tyle w temacie. Tam jest bardzo ślisko.
Janek, 11.04.2016 12:30
@MówciePrawdę Tu nie ma sprzeczności - kierowna Citroena i jego pasażer mieli po 18 lat.
MówciePrawdę, 10.04.2016 14:25
(...) 56-letni brzeszczanin, który kierował samochodem marki rover, na łuku jezdni zjechał na lewy pas jezdni i czołowo zderzył się z citroenem, KTÓRYM KIEROWAŁ 18-letni mieszkaniec Harmęż. (...)-W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca rovera, natomiast kierowca citroena oraz jego 18 – LETNI PASAŻER doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala(...) Te dwie pary wyrazów które podkreśliłem caps-lockiem pokazują niezgodność z jaką opisują wydarzenia polskie media . Czysta Żenua
Gallus, 09.04.2016 16:53
O 13:00 z kolei był wypadek i objazd w Jawiszowicach ale na uszkodzonych autach się skończyło.