BRZESZCZE. Weszli oknem, ukradli papierosy

11 września 2013 Autor: plin

Policjanci poszukują sprawców włamania do obiektu handlowo-usługowego przy ul. Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach. Łupem złodziei padły papierosy. Straty to blisko 2000 zł.

BRZESZCZE. Weszli oknem, ukradli papierosy

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach szukają sprawców włamania do pomieszczeń gospodarczych obiektu handlowo-usługowego przy ul. Ofiar Oświęcimia. Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. - Sprawcy do pomieszczeń dostali się wyłamując okno, a następnie skradli papierosy różnych marek o łącznej wartości 1900 zł – informuje st. asp. Małgorzata Jurecka z KPP Oświęcim.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
pijany rowerzysta, 13.09.2013 08:41
i akcyza im nie straszna
Szczaw i mirabelki, 12.09.2013 10:50
Popieram!!! Ludzie muszą sobie radzić