BRZESZCZE. Wóz strażacki przewrócił się na bok. Kierowca chciał uniknąć zderzenia z tico

27 grudnia 2019 Autor: zyg
fot. PSP Oświęcim

fot. PSP Oświęcim

Dzień przed w godzinach wieczornych zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu oraz ochotnicy z Jawiszowic zostały zadysponowane do pożaru przyłącza energetycznego do jednego z budynków w Jawiszowicach. Podczas alarmowego dojazdu do pożaru jeden z samochodów PSP Oświęcim przewrócił się na bok.

-Jak ustalili policjanci 56-letnia mieszkanka Brzeszcz kierując samochodem daewoo tico na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas jezdni. Z przeciwnego kierunku jechał wóz strażacki na sygnałach marki scania, którego kierowca, aby uniknąć uderzenia w daewoo zjechał z jezdni do przydrożnego rowu, gdzie wywrócił się na bok – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

-Do szpitala zostało zabranych 6 strażaków, 3 ratowników zostało lekko poszkodowanych – informuje Zbigniew Jekiełek z PSP Oświęcim.

Skutki zdarzenia usuwali strażacy z PSP Oświęcim, OSP Brzeszcze, JRG Chrzanów oraz KW PSP w Krakowie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy