BRZESZCZE. Wyrwali torebkę. Przepadło kilkanaście tys. zł

28 sierpnia 2013 Autor: plin

Policjanci poszukują sprawców rozboju. Do zdarzenia doszło 22 sierpnia na os. Paderewskiego w Jawiszowicach. - Do 24-letniej mieszkanki Jawiszowic podeszło od tyłu dwóch zamaskowanych mężczyzn. Grożąc nożem wyrwali jej z ręki torebkę, w której miała kilkanaście tysięcy złotych – informuje st. asp. Małgorzata Jurecka z KPP Oświęcim.

BRZESZCZE. Wyrwali torebkę. Przepadło kilkanaście tys. zł

Zdarzenie miało miejsce 22 sierpnia ok. godz. 16.50 w Jawiszowicach na os. Paderewskiego. Działo się to pomiędzy blokami o numerach 10 i 11. - Do 24-letniej mieszkanki Jawiszowic podeszło od tyłu dwóch zamaskowanych mężczyzn. Grożąc nożem wyrwali jej z ręki torebkę, koloru kremowego z eko-skóry, w której miała kilkanaście tysięcy złotych – przekazuje st. asp. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policja poszukuje dwóch napastników. - Jeden był wzrostu około 185 cm, szczupły, ubrany w czarną bluzę typu kangur z kapturem nałożonym na głowę. Twarz miał zasłoniętą biało-czarną chustą typu arafatka. Drugi ze sprawców, nieco niższy, wzrost około 175 cm, ubrany był również w czarne rzeczy, spodnie dresowe z białym lampasem po bokach  i w ten sam sposób zamaskowany – opisuje policjantka.

Funkcjonariusze proszą osoby, które były świadkami zdarzenia lub mogą pomóc w zidentyfikowaniu sprawców o kontakt osobisty z policjantami z Komisariatu Policji w Brzeszczach lub najbliższą jednostką policji. Czekają też na telefony: 33 84 752 00, 33 847 52 80 lub 997. - Zapewniamy anonimowość – dodają stróże prawa.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
obserwator, 05.09.2013 07:02
do kim Jestem? A jak imbecylu pobierzesz pieniądze z konta to gdzie je wsadzisz idąc do domu?. Zastanów się półgłówku zanim napiszesz jakieś głupoty .
kimJestem?, 02.09.2013 11:45
kto kur.... normalny tyle kasy w torebce nosi? brawo!
Mieszkaniec, 30.08.2013 11:38
BrzeszczaniNN niestety tam same [ciach!] , alkoholicy i bojówkarze tego nie zmienisz !
Adolf, 30.08.2013 08:44
Polowanie czas zacząć.
myśliwy, 29.08.2013 20:12
<p>Podobno wyznaczono nagrodę pieniężna ,kilka tysięcy złotych za pomoc w ujęciu bandyt&oacute;w. Bardzo dobrze żeby tych (...) pozamykali w [ciach!] bo kara za ten czyn to do 15 lat pozbawienia wolności, a koledzy na dołku zrobią im z d..py jesień średniowiecza.</p>
xxx, 29.08.2013 19:58
ciekawe dlaczego do banku pko trzeba zgłosic dokladnie kiedy przyjdzie sie wybrac "grubszą" kwote?? jakis przeciek???
brzeszczaniNN, 29.08.2013 19:34
DO Mieszkaniec: a skąd gościu wiesz że oni są z paderewskiego?! A że to się zdarzyło na paderewa bo bank PKO tam jest to nie znaczy że złodzieje z stamtąd byli,pomyśl trochę bo mnie takie komentarze irytują!!!! A głupota nie zwalnia od myślenia!
Mieszkaniec, 29.08.2013 13:25
Adolf zgadzam się z Toba Paderewskiego to istna patologia!
obserwator, 29.08.2013 12:09
Nasza władza większą uwagę przykłada do tego ,aby nad skrzyżowaniem działała kamera ,która łapie kierowców przejeżdżających na pomarańczowym świetle ,a ludzi którzy podejmują gotówkę w banku pozostawia na pastwę bandytów hasających z nożem po osiedlu.Za chwile dojdzie do tego ,że emeryt idący po emeryturę do banku będzie musiał iść w obstawie ochrony aby jakiś jegomość nie poczęstował go kosą po żebrach. Należy więcej uwagi przykładać na organizacje imprez masowych typu rock reggae festival ,które przyciągają do Brzeszcz same grzeczne dzieci . Na marginesie dziwi fakt ,że w biały dzień w środku osiedla nikt nie udzielił pomocy dziewczynie , no cóż najlepiej nie mieszać się w nieswoje sprawy.
Adolf, 29.08.2013 08:38
Głupie matoły z Paderewa sama patologia tych debili co zrobili to złapać rozstrzelać i tyle.
Szczaw i mirabelki, 29.08.2013 08:18
Wesela nie będzie, może to znak...
JOJO, 28.08.2013 23:08
Kamery nie były wyłączone tylko są spalone po ostatnich burzach. A w tym miejscu co się to stało nie ma kamer. Pozdrawiam.
hola, 28.08.2013 22:19
brzeszcze to patologia!!!
R.G, 28.08.2013 21:59
Dziwnym trafem kamery w ten dzień były wyłączone.....
M.S, 28.08.2013 21:23
Zapomnieli dodać że kilka minut wczesniej wybierała pieniądze z banku Pko. Pieniażki przeznaczone były na wesele... Także bardzo proszę darować sobie tego typu komentarze PABLO....
czytelnik , 28.08.2013 21:09
Kamery na każdym rogu a nic nie widzą jak się coś dzieje
myself, 28.08.2013 20:25
ustawione...
Pablo, 28.08.2013 19:22
24 lata i kilkanaście tysięcy złotych w torebce??? - jeszcze pewnie bezrobotna
Viki, 28.08.2013 18:53
<p>Przykre to co się stało i to w biały dzień. Ciekawe, że na co dzień w torebce nosi się kilkanaście tysięcy złotych - w dobie "wirtualnych" pieniędzy - kart bankomatowych.</p>
Seba, 28.08.2013 18:10
To nie pasuje do brzeszczan. To raczej ktoś z naszej gminy, ale na pewno nie Brzeszcze.
qefws, 28.08.2013 17:42
<p>Co za (...), kto normalny nosi tyle kasy w torebce...?</p>
brzeszczaniNN, 28.08.2013 16:54
Bo pewnie ją śledzili albo za bardzo ktoś się chwalił!
Janek, 28.08.2013 16:47
Kto ją sprzedał?
Szczaw i mirabelki, 28.08.2013 14:35
skąd wiedzieli, że w torebce jest tyle hajsu?
arafatki, 28.08.2013 14:21
Jeśli byli w arafatkach to nawet nie dresiarze z Paderewskiego a jakieś leszcze!
dariusz, 28.08.2013 13:55
sprawa wygląda na ustawkę