BRZESZCZE. Z osiedlowego parkingu skradziono renault. Policja poszukuje pojazdu

26 listopada 2020 Autor: sz
BRZESZCZE. Z osiedlowego parkingu skradziono renault. Policja poszukuje pojazdu

We wtorek około godziny 17.00 mieszkaniec Brzeszcz zaparkował swój pojazd – czerwone renault clio na parkingu osiedlowym przy ulicy Kościelnej. Dzień później około godziny 13.00 mężczyzna zorientował się, iż pojazd został skradziony.

-Policjanci poszukują złodzieja oraz skradzionego samochodu. Jednocześnie apelują do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu personaliów sprawcy kradzieży, bądź miejsca ukrycia pojazdu, o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Brzeszczach pod nr telefonu 47 83 26 400 lub pod numer alarmowy 112. – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Zapewniamy anonimowość – podkreśla rzeczniczka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy