BRZESZCZE. Zaatakowali 24-latka. Wcześniej byli już karani

20 grudnia 2015 Autor: sz

Dwóch mieszkańców Brzeszcz zażądało od 24-latka pieniędzy, gdy ten odmówił mężczyźni uderzyli do w głowę. Po upadku mężczyzny, sprawcy rozboju ukradli mężczyźnie metalowy element sprzętu grodowego.

BRZESZCZE. Zaatakowali 24-latka. Wcześniej byli już karani

Zdarzenie miało miejsce w miniony wtorek, w godzinach popołudniowych na ulicy Piaski w Jawiszowicach.

Dwóch mężczyzn zaczepiło idącego ulicą 24-letniego mieszkańca Jawiszowic i zażądało od mężczyzny wydania pieniędzy. W momencie kiedy mężczyzna odmówił został uderzony w głowę i upadł na ziemię. Sprawcy wyrwali poszkodowanemu z rąk metalowy element sprzętu ogrodowego i zbiegli.

Funkcjonariusze natychmiast ustalili okoliczności tego zdarzenia oraz rysopis sprawców i rozpoczęli czynności. Poszukiwani mężczyźni wpadli w ręce policjantów już kilkanaście minut po zajściu na ulicy Łokietka.

-Policjanci zatrzymali podejrzanych, którymi okazali się 28 i 30-letni mieszkańcy Brzeszcz - informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Został także odnaleziony skradziony przedmiot, który sprawcy porzucili podczas ucieczki - dodaje rzeczniczka.

Mężczyźni usłyszeli od policjantów zarzuty kradzieży rozbójniczej. Za czyn ten grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

-Obaj mężczyźni byli już karani za przestępstwa kryminalne - zaznacza Małgorzata Jurecka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
znawca, 22.12.2015 07:41
zima jest a w pace cieplutko jeść dadzą i tv pooglądać można to się bezdomni rozbójnicy pchają drzwiami i oknami...