BRZESZCZE. Zaginął Józef Szczerba. Trwają poszukiwania

18 czerwca 2017 Autor: sz

63-letni mieszkaniec Brzeszcz, wyszedł z domu w miniony piątek około godziny 12. Ostatni raz skontaktował się z rodziną telefonicznie. Do dnia dzisiejszego mężczyzna nie wrócił do domu, nie nawiązuje również już kontaktu telefonicznego.

Zaginał 63-letni Józef Szczerba.

Zaginał 63-letni Józef Szczerba.

Józef Szczerba ma około 165cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie, siwe włosy i owalną twarz. Mężczyzna nosi ciemne okulary korekcyjne.

-Wczoraj policjanci i strażacy przeprowadzili penetrację rejonu osiedla Szymanowskiego w Brzeszczach oraz kompleksy leśne, jednakże nigdzie nie natrafiono na ślad zaginionego. Dziś penetracja została wznowiona – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Józefa Szczerbę lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Brzeszczach pod numer 32 211 15 51 lub numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy